Utilizatori conectaţi

· Vizitatori conectaţi: 7

· Membri conectaţi: 0

· Membri înregistraţi: 2,051
· Cel mai nou membru: IceTeaFoot

Ultimii membri conectaţi

· Falcon 1 zi
· Nicu 1 zi
· IceTeaFoot 2 zile
· SFINXUL74 1 săpt
· danii20 1 săpt
· FanAndrey 2 săpt
· Marius 2 săpt
· lexutzu 2 săpt
· zuker 2 săpt
· Camaro 5 săpt

Suporter PHP-Fusion

Îţi place PHP-Fusion şi vrei
să îl recomanzi şi altora?

Afişează acest buton
pe site-ul tău:
PHP-Fusion România

Foloseşte codul de mai jos
pentru a afişa butonul.

Mulţumim frumos. B-)

· Codul panoului ·

Portal găzduit de iNES

hosted by iNES

Parteneri şi recomandări

Ultimele articole

Despre rețele și internet (IP, DNS, DHCP, gateway)
Vizualizări: 16.771
Articolul de față este scris cu intenția de a prezenta cât se poate de simplu informații mult prea tehnice pentru a fi prezentate, ca atare, începătorilor. Însoțit de legături pe internet, acest articol vă poate ajuta să înțel...

Calculator virtual online
Vizualizări: 16.876
De când a lansat Drago anunțul despre G.ho.st am primit câteva invitații prin e-mail din partea altor membri din comunitate. Pentru că nu vreau să îmi fac cont la G.ho.st o să vă spun și motivul și vă ofer inclusiv o alternativă în cazul în care dori...

Ce-are limba română cu asistența tehnică?
Vizualizări: 15.123
Pe scurt, limba este mijlocul prin care comunicăm - verbal sau în scris. Dar dacă vi se pare prea scurtă explicația, citiți în continuare.1. De ce ortografie? Practic, regulile lingvistice au apărut ca o nevoie a standardizării limbilor p...

3. Instalarea serverului de internet (Apache, PHP, MySQL)
Categorie: Tutoriale PHP
Vizualizări: 26.812
Un server de internet trebuie să aibă abilitatea de a trimite clientului paginile solicitate. Deoarece programele de navigare pe internet afișează cod HTML, serverele de internet sunt capabile să trimită codul HTML fără configurări suplimentare. În c...

2. Cum încep programarea PHP? (cu HTML)
Categorie: Tutoriale PHP
Vizualizări: 20.560
Teoretic totul este simplu dacă știm care este calea și avem abilitățile necesare. Practic, adeseori avem nevoie de ghidare. Înainte de a începe învățarea unui nou limbaj de programare trebuie să identificăm motivul pentru care dorim să o facem. Dacă...

Ce e-mail folosim?

Yahoo: 1496 (72.94%)
Gmail: 362 (17.65%)
Hotmail: 23 (1.12%)
MSN/Live: 8 (0.39%)
Altul: 162 (7.9%)

Vezi discuţia

PHP-Fusion România » Asistență tehnică PHP-Fusion 7 » Probleme, erori, necazuri
 Printează discuţia
postare una langa alta
FanAndrey
salut. am o problema. Am o interfata clasica de php (gillette) la un site si incerc sa modific partea de mijloc la postari. In loc sa vina postarile asa:

-------------------
-------------------

vreau sa vina asa: ---------------- -----------------

si am incercat pe acolo insa nu am reusit.

codul acesta este:

function opentable($title) {

echo "<table cellpadding='0' cellspacing='0' width='100%'>\n<tr>\n";
echo "<td class='capmain-left'></td>\n";
echo "<td class='capmain'>".$title."</td>\n";
echo "<td class='capmain-right'></td>\n";
echo "</tr>\n</table>\n";
echo "<table cellpadding='0' cellspacing='0' width='100%' class='spacer'>\n<tr>\n";
echo "<td class='main-body'>\n";

Salt la forumul:

Conectare

Utilizator

Parolă

Încă nu eşti membru?
Înregistrează-te

Ţi-ai uitat parola?
Solicită una nouă

Facebook

Memorează pagina

Bookmark and Share

Activitate forum

Postări în luna curentă: 38
Postări luna trecută: 3
(aceeaşi perioadă)

Creştere cu: 1.166,67%

Mesaje scurte

Trebuie să fii conectat pentru a trimite un mesaj.

04-03-2017, 01:39
Am pus Welcome panel, si introduc HTML din Setari Princiale Grin Ti-am zis ca e o improvizatie =]]

04-03-2017, 00:45
E pentru... ce vrei tu. Grin Functiile respective genereaza tabele sau div-uri HTML in care poti incadra orice ai nevoie.

03-03-2017, 20:48
Am vazut acea postare, e pentru bannere din cate am inteles Grin Dar am reusit, improvizand ^^ Multumesc oricum !

03-03-2017, 17:30
Avem forum, sa stii. Grin Uite aici un rezultat.

02-03-2017, 22:00
Salutare ^^ Pot gasi/lua de undeva panoul vostru din stanga "Parteneri și recomandări" ? Grin Multumesc !

01-03-2017, 17:17
Salut, FanAndrey. Te rog deschide o discutie in forum, ca-i imposibil sa raspund aici. Smile

27-02-2017, 21:23
Buna seara, aveti ideea cum fac atunci cand creez o pagina in php sa pot pune ce vreau eu dupa / gen dedicatii.php sau chat.php si sa nu mai apara viewpage.php?

15-06-2016, 23:32
ok Smile

15-06-2016, 19:08
Dacă te conectezi și intri aici, vei putea descărca fișierul: PHP-Fusion v6.01.16 - RO-EN

01-06-2016, 14:27
mersi mult Nicu, insa nu mai este valabil, duce catre 7

26-05-2016, 05:35
Wow! Văd că a fost eliminat demult. Îl găsești în pachetul PHP-Fusion v6.01.16 - RO-EN. (conectat ca membru)

23-05-2016, 19:21
Da..asa ar trebui, dar daca nu am...m-am uitat si in ftp si in cpanel al site-ului..si lipseste...eu am instalat varianta in engleza, dupa site-ul lor, nu apare. Daca poti sa-mi dai tu acela... te rog

21-05-2016, 02:28
E în nucleu. Intră în panoul de administrare, la panouri. Îl vei găsi în lista de panouri instalate.

13-05-2016, 13:31
salut Smile nu este problema, dar de unde iau aceasta extensie? este aici pe site?

12-05-2016, 12:29
Ai dreptate, scuze! Grin Panoul corect e last_seen_users_pa
nel